Darmowe motywy WordPress październik 2020

Zestaw motywów prosto z wordpress.org największej bazy darmowych motywów, są to najciekawsze propozycje twórców w październiku 2020.

Portfoliolite

portfolio marka w internecie

Motyw Portfoliolite to uniwersalny szablon strony głównej, doskonale nadaje się do stworzenia strony internetowej dla agencji, osobistego poftfolio, strony korporacyjnej, sklepowej itp. Motyw zawiera następujące sekcje slider, nasze usługi, nasze prace, sklep, kontakt. Dopasowany dla osób lubiących pracować z page buliderami tj. Elementor, SiteOrigin, Brizy itp.

Pobierz motyw Zobacz demo

SEOS Social

uniwersalny bezpłatny motyw WordPress

SEOS Social to uniwersalny motyw WordPress. Bardzo szybki i przyjazny dla SEO. Kompatybilny z Gutenbergiem, wsparcie dla WooCommerce, może być używany przez blogerów, twórców magazynów, gazety, promocji produktów partnerskich i wiele innych.

Pobierz motyw Zobacz demo

Mero Music

darmowy szablon dla kina, konceru, eventu kultury

Mero Music to responsywny motyw dla bloga WordPress. Zawiera duże zdjęcie w nagłówku, a treść na str. głównej wyświetlana jest w trzech kolumnach, kolorystyka ciemna. Propozycja zastosowania dla branży muzycznej, kulturowej, eventu, recenzja filmów, kina, dom kultury, kółka teatralnego itp.

Pobierz motyw Zobacz demo

Corponess

strona www w oparciu o cms wordpress

Corponess to typowy motyw biznesowy WordPress. Został zaprojektowany z najwyższą starannością, aby zapewnić profesjonalny wygląd. Corponess jest doskonale przygotowany dla stron firmowych budujących twoją markę w internecie, korporacji, portfolio, agencji interaktywnych, wszystkich informacyjnych witryn internetowych. Jest czysty, elegancki, elastyczny i przyjazny dla SEO.

Pobierz motyw Zobacz demo

Matina News

szablon bloga, magazynu

Matina News to kreatywny motyw WordPress, który najlepiej nadaje się do uruchamiania profesjonalnych blogów,  witryn z wiadomościami. Autor zapewnia nam pełną kompatybiloność z najpopularniejszymi wtyczkami do edycji treści, takimi jak Elementor, SiteOrigin, WP Magazine Module itp. Możesz użyć gotowych wersji demonstracyjnych, aby skonfigurować swoją witrynę w ciągu minuty. Matina News jest przystosowany do pisania treści w edytorze Gutenberg.

Pobierz motyw Zobacz demo

Grocery Store

woocommerce sklep z żywnością

Grocery Store bezpłatny motyw WooCommerce zaprojektowany specjalnie dla sklepów wielofunkcyjnych, takich jak sklep spożywczy, supermarket, sklep ekologiczny i sklep internetowy sprzedający produkty. Dobrze zaprojektowana kolorystyka i typografia sprawiają, że Twoje produkty są przedstawione w atrakcyjny sposób co zachęca użytkownika do kupienia. Oglądając demo sklepu WordPress możemy przetestować swoją witrynę na urządzeniach mobilnych, tabletach i telefonach komórkowych.

Pobierz motyw Zobacz demo

Avril

strona biznesowa

Avril to elastyczny, nowoczesny, wielofunkcyjny motyw. Zawiera dużo funkcjonalnych elementów z których łatwo stworzysz stronę o dowolnej tematyce, dopasowaną dla każdego rodzaju działalności.

Pobierz motyw Zobacz demo

Trend News

portali informacyjny nowe technologie

Trendnews motyw WordPress dla portalu newsów, elegancki i nowoczesny (zgodny z nowymi trendami w projektowaniu) witryn.  Design (stylizacja) doskonale dopasowana dla czasopism, gazet, magazynów, portali o nowych technologiach itp. motyw WordPress.

Pobierz motyw Zobacz demo

Bizart

duży slider na stronie www

Bizart to lekki, wielofunkcyjny motyw biznesowy, który ma duży slider zdjęć i bardzo nowoczesny wgląd strony internetowej. Struktura strony składa się z modułów usługi, opinie naszych biznesowych partnerów, loga marki z którą współpracowaliśmy, pracownicy, przycisk akcji do działania na tle zdjęcia i dane kontaktowe.  

Pobierz motyw Zobacz demo

Brooklyn Lite

uniwersalny portal internetowy

Brooklyn to lekki, w pełni uniwersalny motyw WordPress. Możesz tworzyć różne typy firmowych witryn internetowych, blogów, portfolio lub CV itp. Nadaje się również do stworzenia sklepu internetowegoy za pomocą wtyczki WooCommerce. Kompatybilny z najpopularniejszymi kreatorami stron Elementor i Master Addons.

Pobierz motyw Zobacz demo

Charity Zone

działalność charytatywna, fundacja

Charity Zone theme – Dobroczynność to szablon do projektowania stron internetowych dla organizacji pozarządowych, organizacji non-profit, wolontariuszy, pozyskiwania funduszy, kościoła, fundacji, darowizn, działań społecznych, zbiórki pieniędzy. Ten uniwersalny motyw nadaje się również do witryn biznesowych, agencji, korporacji oraz freelancerów. Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową do zbierania funduszy i rozpowszechniania wiadomości, ten motyw jest dla Ciebie idealny.

Jest przyjazny dla użytkownika z wieloma opcjami dostosowywania, składa się z slider o pełnej szerokości, sekcja społeczności, licznik statystyk, sekcja sponsorów, sekcja darowizn, baner z przyciskiem wezwania do działania (CTA), referencje. Stworzony w oparciu o frameworku bootstrap co pozwoli na łatwą rozbudowę dodatkowej funkcjonalności i szybkie wdrożenie w pełni mobilnej strony www.

Pobierz motyw Zobacz demo

Blossom Wedding

strona fotografa, galeria ślubna, zaręczyny

Blossom Wedding to pięknie darmowy motyw WordPress dla stron ślubnych, w pełni responsywny. Motyw zawiera unikalne funkcje witryny ślubnej dzięki czemu w elegancki sposób przedstawisz wydarzenie zaślubin oraz Parę Młodą i ich najciekawsze romantyczne chwile jako narzeczeństwo  a po  ślubie udostępnisz album fotograficzny dla swoich gości.

Pobierz motyw Zobacz demo

Ovation Blog

darmowy motyw blog osobisty

Ovation Blog to darmowy motyw WordPress na blogu odpowiedni dla start-upów i średnich firm, marketingu, witryn blogów, agencji kreatywnych. Stylizacja i kolorystyka nadaje się dla tematyki: podróże, restauracja, hotel, nieruchomości, fotografia, spa, sztuka, zdrowie, prezentacja produktów, prawników, firm finansowych. Motyw jest minimalistyczny, luksusowy, elegancki ma przejrzysty układ strony i posiada wiele opcji personalizacji.

Pobierz motyw Zobacz demo

WP Magazine

nowoczesny portal internetowy

WP Magazine jest łatwym w użyciu, dopasowany stylistycznie dla pisarzy i redaktorów portali magazynowych. Ten motyw zawiera wiele opcji, których potrzebuje do stworzenia portali informacyjnego. lub blog. Motyw WP Magazine ma rozbudowane opcje układu nagłówka, stopki, polecanych wiadomości oraz artykułów z podziałem na kategorii w widoku strony głównej. Autor zapewnia nam nieograniczoną liczbę czcionek Google, dużą dowolność w zmianie kolorystyki i zarządzane metodą drag and drop (przeciągania/upuszczania) dla wszystkich sekcji.

Pobierz motyw Zobacz demo

Supermarket

sklep internetowy wordpress

Supermarket to idealny motyw dla Twojego następnego projektu sklepu internetowego WooCommerce. Motyw składa się z dobrze zorganizowanych komponentów, dzięki czemu można go łatwo edytować, aby stworzyć nowoczesną witrynę internetową dostosowaną do Twoich potrzeb, zawiera wiele sekcji na stronie głównej, widżety, rozbudowane menu nawigacyjnych, dodatkowo w opcjach znajdziemy wybór układu strony oraz dopasowanie kolorów do twojej identyfikacji wizualnej firmy.

Pobierz motyw Zobacz demo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *