Darmowe motywy WordPress listopad 2020

Najciekawsze motywy dla stron firmowych i blogów.

Flydecor

lampa do salonu, nowoczesny pokój dzienny

Flydecor to profesjonalny i elegancki motyw WordPress, który najlepiej nadaje się dla dekoratorów wnętrz, artystów, firm zajmujących się aranżacją wnętrz. Motyw Flydecor ma dużą ilość opcji w panelu dostosowania, które można zmienić, abyś mógł stworzyć wspaniałą stronę internetową dla swojej firmy, ma również responsywny układ, dzięki czemu będzie łatwo dostępny dla wszystkich urządzeń mobilnych. Motyw Flydecor ma kilka szablonów stron do tworzenia unikalnych widoków twojej witryny o różnych stylach, jest kompatybilny z gutenbergiem, więc można łatwo edytować zawartość dzięki edytorowi bloków treści. Jeśli chcesz stworzyć nowoczesną stronę internetową z najnowszą technologią, to ten motyw jest najlepszym wyborem dla Ciebie.

Pobierz motyw Zobacz demo

Kreeti Lite

motyw wp portal informacyjny magazyn

Kreeti Lite to czysty i elegancki darmowy motyw WordPress, który jest idealny do tworzenia bloga, magazynu, portalu informacyjnego. Korzystając z opcji dostosowywania oraz niestandardowych widżetów, możesz szybko zaprojektować swoją witrynę internetową według własnego uznania, a wszystkie zmiany widzisz w podglądzie na żywo. Ten motyw jest w pełni responsywny i wygląda pięknie na wszystkich rozmiarach ekranu.

Pobierz motyw Zobacz demo

Zubin

bezpłatny motyw WordPress

Zubin to uniwersalny bezpłatny motyw WordPress, pasujący do wszystkich stron biznesowych z różnych branż i marek. Zubin jest w pełni elastyczny i zapewnia zgrabny interfejs do efektywnego reprezentowania Twojej firmy w świecie internetowym. Nowoczesny wygląd dla szablonu strony głównej z dużym sliderem, przezroczystym nagłówkiem i sekcjami opisującymi firmę, usługi, portfolio, opinie itp.

Pobierz motyw Zobacz demo

Bizblack

praca zdalna, biuro w domu

Bizblack to darmowy layout www dla witryn biznesowych, korporacyjnych i agencji oraz instytucji finansowych. Motyw ma opcję pełnego ekranu. Bizblack został opracowany przy użyciu kreatywnego projektu z wieloma sekcjami na stronie głównej. Motyw obsługuje również nieograniczone opcje kolorów, responsywny HTML5, a do tego jest szybki, prosty i łatwy w użyciu. Możesz dostosować logo i dodać nieograniczoną liczbę stron. 

Pobierz motyw Zobacz demo

Learning Point Lite

zdalne nauczanie, lekcje online

Learning Point Lite to stylowy, prosty i nowoczesny motyw e-learningowy WordPress z odpowiednim modułami do szybkiego tworzenia edukacyjnych witryn internetowych. Doskonale sprawdzi się dla stron internetowych dla szkół, uczelni, uniwersytetów, przedszkoli, ośrodków szkoleniowych i innych podobnych celów.

Pobierz motyw Zobacz demo

Diviner

blog dla medyków

Diviner to przejrzysty, minimalistyczny szablon strony bloga lub magazynu, kompatybilny z Elementorem i innymi popularnymi wtyczkami WordPress. Łatwy w zarządzaniu układem treści, wyróżnionymi wpisami z dowolnej kategorii, zawiera opcje kolorów i wiele innych funkcji. Autor zapewnia wsparcie dla niestandardowych bloków Gutenberga, są dostarczane z motywem za pomocą dodatkowej wtyczki. 

Pobierz motyw Zobacz demo

Modern Architecture

nowoczesne domy ogrzewanie

Architecture nowoczesny, elegancki motyw dla firm architektonicznych, profesjonalnych architektów, projektantów wnętrz oraz dla firm zajmujących się nieruchomościami i infrastrukturą. Jego nowoczesny wygląd, animowane elementy zapewni unikalny wizerunek twojej marki w internecie.

Pobierz motyw Zobacz demo

Utouch Lite

kreatywna strona www

Szablon strony głównej stworzymy za pomocą kreatora stron Elementor, ma gotowe przykładowe widoki do zaimportowania. Nowoczesny motyw dla witryn promujących startup’y, kreatywne biznesy, aplikacje mobilne, agencje reklamowe, nowoczesne technologie.

Pobierz motyw Zobacz demo

Travel Escape

podróże urlop wakacje

Ten motyw jest odpowiedni dla biur podróży, hoteli, organizatorów wycieczek i innych organizacji związanych z podróżami i wycieczkami. Jest kompatybilny z wtyczką WP Travel i Elementorem, co ułatwia zarządzanie wycieczkami i rezerwacjami.

Pobierz motyw Zobacz demo

Education Insight

motyw wordpress dla szkoły, uczelni, korepetycje

Education Insight to nowoczesny i elegancki motyw, który może być używany w różnych witrynach edukacyjnych, takich jak szkoły podstawowe, szkoły średnie, przedszkola, korepetycje.

Możesz zaprojektować swoją witrynę dokładnie tak, jak chcesz, ponieważ oferuje ona wiele opcji personalizacji i dostosowywania. Posiada łatwy w użyciu, potężny interfejs administratora, niestandardowe tło, zoptymalizowane kody i wiele innych funkcji. Ten motyw nie pozostawi Cię w tyle w wyszukiwarkach, ponieważ jest zoptymalizowany pod kątem SEO. Szybszy czas ładowania strony sprawia, że ​​jest on wygodny w użyciu, motyw oparty na frameworku bootstrap.

Pobierz motyw Zobacz demo

Suit Press

magazyn polityka, wydarzenia grudzień

Suit Press to prosty i minimalistyczny motyw magazynu, który pasuje do Twoich potrzeb w tworzeniu witryny internetowej portalu informacyjnego. Doskonale sprawdza się w przypadku wiadomości, niusów, magazynów, witryn blogowych. Jest kompatybilny z blokami Gutenberg WordPress, w tym z innymi popularnymi wtyczkami. Ten motyw jest przyjazny dla urządzeń mobilnych i oparty na SEO.

Pobierz motyw Zobacz demo

Shopall

sukienka na święta, bluzka z koronki

Shopall to prosty, czysty i nowoczesny wygląd sklepu internetowego oferujący pełną integrację z wtyczką WooCommerce. Dzięki niemu masz do wyboru wiele gotowych układów strony głównej. Niezależnie od wybranej wersji demonstracyjnej możesz zaimportować całą zawartość i ustawienia konfiguracji do swojej witryny za pomocą kilku kliknięć. Po zakończeniu zadania importu możesz rozpocząć dodawanie własnych produktów do sklepu internetowego. Główną zaletą motywu jest duża liczba opcji do dostosowania pod swoją markę i koncepcję biznesu online.

Pobierz motyw Zobacz demo

BlogMelody

podróże moda ciasteczka

BlogMelody to nowoczesny motyw blogowy o minimalistycznym wyglądzie. Temat idealnie pasuje do wszelkiego rodzaju blogów, takich jak: kulinarne, podróżnicze, modowe, osobiste blogi i wiele innych. Otrzymujesz również obsługę niestandardowych nagłówków, polecanych postów, sekcji o autorze bloga, układu dwóch kolumn, układu o pełnej szerokości, stopkę strony podzieloną na cztery kolumny dla widgetów i mnóstwa opcji dostosowywania.

Pobierz motyw Zobacz demo

Blog Aarambha

nowoczesny szblon blogera

Blog Aarambha zapewni Ci nowoczesny wygląd w sieci, pisząc ciekawe artykuły wyróżnisz się ładnie zaprezentowanymi zdjęciami, dodatkowo uwagę przyciągnie duży lider i polecane kategorie. Jest też od razu przewidziane miejsce dla banera z reklamami oraz wsparcie dla sklepu internetowego. Czysty, prosty i uroczy projekt z pewnością pomoże Ci wywrzeć pozytywne wrażenie dla czytelników.

Pobierz motyw Zobacz demo

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *