Darmowe motywy WordPress listopad 2020

AeonAccess

blog osobisty wordpress

Prosty i przejrzysty motyw bloga w ciemnej kolorystyce i pełnoekranowym nagłówkiem na stronie głównej. Wspiera szablony postów, opcje paska bocznego, opcje pojedynczego wpisu, wyróżniające miniaturki obrazu, opcję długości tekstu dla szablonów stron archiwów i wiele innych. To jest kompletny motyw WordPress dla blogerów.

Pobierz motyw Zobacz demo

Marketing Agency

agencja reklamowa seo wp

Profesjonalny i fachowo przygotowany projekt do tworzenia idealnej witryny internetowej dla Twojej agencji marketingowej, kreatywnej. Marketing Agency ma elegancki układ z minimalistycznym wyglądem, dzięki czemu główne treści są w centrum uwagi. Zintegrowany z ikonkami mediów społecznościowych, które mogą kompleksowo pomóc w promowaniu Twoich usług.

Pobierz motyw Zobacz demo

Spintech

oprogramowanie naprawa komputerów szablon

Spintech jest specjalnie zaprojektowany dla firm IT i oprogramowania. Motyw idealnie nadaje się do start-upów, rozwiązań IT, agencji kreatywnych i usług związanych z dowolnymi biznesami promowanych za pomocą strony www. Posiada bardzo przydatne sekcje w witrynach internetowych firm IT i oprogramowania, takie jak usługa, portfolio, zespół, oś czasu, galeria, strony bloga, strony sklepu, strony cenowe (tabela cen), strona kontaktowa, strona oczekiwania i wiele innych.

Pobierz motyw Zobacz demo

Corporate Biz

motyw korporacyjny

Corporate Biz to bezpłatny motyw korporacyjny, jest przejrzysty, prosty i dobrze się prezentuje na wszystkich urządzeniach mobilnych. Minimalistyczny projekt, dobrze zorganizowany układ wydobywa z Twojej firmy to, co najlepsze. Bogactwo funkcji i funkcjonalności sprawia, że ​​nadaje się do wszelkiego rodzaju celów biznesowych. Dzięki przygotowanym wyglądom demonstracyjnym jesteś w stanie jednym kliknięciem skonfigurowanie swoją witryny internetową w kilka minut, to jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. 

Pobierz motyw Zobacz demo

Newsova

nowoczesnym wyglądem magazynu

Newsova to temat wiadomości z nowoczesnym wyglądem magazynu i gazet. Jest to darmowy motyw z responsywnym wyglądem postów (wiadomości). Newsova nadaje się idealna dla twoich osobistych artykułów, bloga, portfolio, podróży, fotografii, magazynów, mody, fitnessu, edukacji, zdrowia, sklepu e-commerce. Kompatybilny z elementor, divi, gutenberg page builder oraz woocommerce.

Pobierz motyw Zobacz demo

eCommerce Prime

sklepu internetowego eCommerce

eCommerce Prime to nowoczesny, profesjonalny, elegancki i potężny motyw WooCommerce do stworzenia sklepu internetowego. eCommerce Prime sprawi, że Twój sklep internetowy będzie wyglądał bardziej efektownie i atrakcyjnie dla widzów. Pomóż zwiększyć wysoki współczynnik konwersji, kompatybilna z różnymi kreatorami stron, takimi jak Elementor, niesamowita funkcja listy życzeń, szybki podgląd produktów, tabela porównawcza produktów i wiele więcej. Ten motyw jest odpowiedni dla wielu witryn sklepowych eCommerce, takich jak sklepy z modą, meblowe, sklepy z odzieżą, sprzedaż narzędzi, sklepy elektroniczne itp.

Pobierz motyw Zobacz demo

Izo

uniwersalny motyw WordPress

Izo to szybki, lekki iw pełni konfigurowalny uniwersalny motyw WordPress. Zgodność z wieloma popularnymi wtyczkami, takimi jak Elementor i inne narzędzia do tworzenia stron, sklep WooCommerce, WPML, LifterLMS i nie tylko. Istnieje również pełne wsparcie dla nowego edytora bloków WordPress. Ponadto, jeśli szukasz szybkiego startu, oferujemy kilka bezpłatnych witryn startowych, które można łatwo zaimportować.

Pobierz motyw Zobacz demo

Cherry Biz

strona internetowa z cms

Cherry Biz to nowoczesny, wielofunkcyjny motyw biznesowy. Może być używany do portfolio, firmy start-up, biznesu finansowego i prawie każdego rodzaju kreatywnych witryn. Cherry Biz sprawi, że Twój WordPress będzie wyglądał pięknie wszędzie.

Pobierz motyw Zobacz demo

Bizzmo

bezpłatny szablon wordpress

Bizzmo jest przygotowany dla witryn firmowych, agencji oraz instytucji finansowych. Bizzmo jest stworzony w oparciu o nowoczesny projekt strony www z wieloma sekcjami na stronie głównej. Wykorzystuje najlepsze czyste praktyki SEO, responsywny HTML5, a do tego jest szybki, łatwy w użyciu. Motyw ma suwak, najważniejsze cechy firmy, przycisk wzywający do akcji, usługi, portfolio, referencje, sekcję zespołu. Możemy dostosować go do każdej branży dzięki nieograniczonej zmianie koloru wiodącego na stronie.

Pobierz motyw Zobacz demo

Photography Studio

strona www dla fotografa

Jeśli jesteś fotografem, Photography Studio to właściwa skórka dla Ciebie. Ogólnie motyw jest elegancki i klasyczny z ciemnymi elementami w nagłówku stroni i stopce. Zgodny z Gutenberg, wspierany przez plugin WooCommerce, niestandardowe kolory, może być używane przez fotografa, blogerów, przedstawienia portfolio osobistego i wiele innych. Dodatkowe treści są edytowalne przez krótkie kody (shordcode) generujące niestandardowe widoki.

Pobierz motyw Zobacz demo

Open Mart

sklep internetowy woocommerce

Open Mart to w pełni wszechstronny projekt dla eCommerce, odpowiedni dla każdego rodzaju sklepu modowego, sklepu z upominkami, z odzieżą, elektroniką. Pełna integracja z wtyczką Woocommerce i wtyczką Lead form Builder. Open Mart jest w pełni responsywny szablonem, który działa doskonale na wszystkich rozdzielczościach, a także na telefonach komórkowych, tabletach, komputerach stacjonarnych ze średnim i dużym ekranem.

Pobierz motyw Zobacz demo

Water Sports Club

sklep wędkarski, nurkowanie, sport wodne szablon

Projekt został udostępniony dla tematyki o sportach wodnych np. żeglarstwo, kajakarstwo, surfing, nurkowanie itp. Wszystkie elementy dopasowane do siatki grida w oparciu o frameworka Bootstrap, dzięki czemu witryna wygląda idealnie na każdym rozmiarze ekranu. Panel opcji ma najbardziej przydatne funkcje, pozwala użytkownikom modyfikować wygląd strony bez znajomości kodowania. Mamy możliwość dodania w wybrane miejsca kilka przycisków wezwania do działania (CTA), które zwiększają interaktywność witryny. Zawiera również opcje mediów społecznościowych i mnóstwo skrótów.

Pobierz motyw Zobacz demo  

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *